klif on-line

Wpis

poniedziałek, 11 marca 2019

pożegnanie z bloxem

 

       ponieważ nie wszyscy czytają komentarze postanowiłam podać tę informację we wpisie. poza tym wypadałoby też podziękować i się pożegnać.

      platforma blogowa Blox za parę tygodni, a dokładnie 29 kwietnia przestaje istnieć. miałam zamiar pozostać tu do końca, ale wymaga to zbyt wielkiego samozaparcia. kilka dni temu pojawiły się nieprzemijające trudności z logowaniem  i edytowaniem wpisu. można odnieść wrażenie, że  portalowi już na likwidowaniu tych awarii nie zależy, a kombinowanie jak opłotkami wejść na własnego bloga jest dla mnie zbyt nużące. jak nie to nie, nic na siłę. prawdopodobnie problemy dotyczą wszystkich tu piszących, bo zaczęła się przyspieszona ewakuacja. do końca pozostaną pewnie jedynie najbardziej cierpliwi i zdeterminowani.

     bloga pisałam od 29 stycznia 2012 roku, w sumie ponad 7 lat. chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy tu bardziej lub mniej regularnie zaglądali. tym, którzy czytali  albo tylko przeglądali zdjęcia. najserdeczniej tym, którym chciało się zostawić tu swoje sympatyczne, ciekawe i mądre komentarze. nie wiem czy zdecyduję się na pisanie bloga gdzie indziej. na razie nie podjęłam żadnej decyzji, nigdzie się więc nie przenoszę. jeśli zdecyduję się na kontynuację podam tu oczywiście nowy adres. jeszcze raz ślicznie dziękuję za Waszą obecność. 

 

ps. Blox podawał nam co tydzień statystyki dotyczące liczby odwiedzin. prowadził też ranking Top 1000 najczęściej czytanych blogów, a wszystkich było podobno ponad 600 tysięcy.  jest dla mnie zdumiewające, że na mój niszowy blog zaglądało co tydzień kilka tysięcy osób, a w rankingu udało mi się osiągnąć  niewyobrażalnie wysoką pozycję. była ona co tydzień trochę inna, ale ostatnio blog stale utrzymywał się w drugiej setce tego rankingu. nie ukrywam, że sprawiało mi to satysfakcję, za którą również jestem Wam  bardzo wdzięczna. 

  
 
 
 
 
 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
emma_b
Czas publikacji:
poniedziałek, 11 marca 2019 20:23

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 00:02:23:

  Cieszę się, że mogłam Cię czytać i mam wielka nadzieję, że znajdziesz w sobie chęć do dalszego pisania w jakimś innym miejscu. No bo jak by to było ? nie wiedzieć co słychać u Panienki Cliff ??? .....
  ściskam najserdeczniej, głaskanka należne dla <*0;oooo;~~ przesyłam
  Magda

 • annazadroza napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 07:29:44:

  Emmo, pisz i nie znikaj!!! Za żadne skarby świata tego nie rób!!!
  Dziękuję Ci za Twoje przecudne zdjęcia, mądre teksty, za genialną gazetkę, bez której nie ma życia w n-tej RP, bo humor jest najlepszą bronią i nawet podczas wcześniejszej okupacji pozwalał przetrwać. Poza tym nie rób tego Pannie Cliff, ciotki wszelkiej maści chcą ją odwiedzać i przesyłać głaskanki i przytulaski. No! I pamiętaj, że Cię będziemy straszyć!!!
  A dziś buziaki i moc Ciepłego z Puchatym dla Ciebie - Anka

 • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 09:25:05:

  Emmo, nie wiem co powiedzieć oprócz: dziękuję i kochamy cię. Wierzę, że nie znikniesz jak sen złoty, więc będę czekać w cyberprzestrzeni na jakiś znak od ciebie (najlepiej post). Uściski dla ciebie ode mnie i od Q dla Panienki Cliff. I niech Poddąbie będzie z tobą. Pa pa, do następnego!

 • tessa37 napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 10:21:48:

  Ja jeszcze nigdy nie komentowalam tutaj, ale od jakiegos czasu regularnie zagladalam, jesli zdecydujesz sie na kontynuacje w innym miejscu, chetnie zajrze:)

 • fusilla napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 10:47:58:

  Ech! Ledwo zaczęłam Cię dobrze poznawać, a już trzeba się żegnać?
  Szkoda, że tak się stało, chociaż mam maleńką nadzieję, że jednak zmienisz zdanie! Ja nie umiałabym się tak odciąć od niemałej przecież części swojego zycia, a jak dobrze policzę, to bloguję już od 2004r. Wtedy urodziła się moja Najnajmłodsza!
  Jakby co, to mój nowy adres: fuscila.blogspot.com/
  Ciepłe z Puchatym Ci posyłam! :-))))

 • babciabezmohera napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 17:02:22:

  Jestem zawiedziona i rozczarowana! I bardzo, bardzo mi żal, że tak późno Cię poznałam i tak krótko mogłam Cię odwiedzać! Jestem zbudowana z nadziei, więc nadal mam nadzieję, że zamknięcie tego bloga to tylko chwila potrzebna na odpoczynek. Do zobaczenia zatem na innej, przyjaznej nam platformie. Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję, że choć trochę mogłam z Tobą być! :(

 • kobietawbarwachjesieni napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 17:25:50:

  Kochana!
  Jeszcze raz przemyśl swoją decyzję o wycofaniu się z blogowej dyskusji. Nie pozwól, żeby inni decydowali o tym, czy będziemy się z sobą kontaktować, czy nie. Być może jestem podejrzliwa, ale mam swoje przypuszczenia dotyczące zamknięcia strony, na której pisałyśmy. Jakieś względy o tym zadecydowały i trudno mi uwierzyć, że chodzi tylko o kasę.
  Decyzja jest oczywiście Twoja i ja ją uszanuję. Chciałabym tylko, żebyś wiedziała, że byłaś i jesteś dla mnie bardzo bliską osobą. Jeśli przestaniesz pisać będzie mi bardzo brakowało Twojej Gazetki, Twoich świetnych wpisów, świetnych zdjęć i przede wszystkim kontaktu z bardzo mądrą i ogromnie wrażliwą osobą.
  Mam nadzieję, że jeszcze raz przemyślisz swoją decyzję i że znajdziesz takie rozwiązanie, które będzie się podobało Tobie, a mnie i nas wszystkie bardzo ucieszy.

 • Gość Ewelina napisał(a) z *.dynamic.chello.pl komentarz datowany na 2019/03/12 19:26:11:

  Dziękuję za słowo, zdjęcia, komentarze. Mogłam śledzić, co dzieje się w ukochanym Poddąbiu.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/12 21:17:40:

  Kochane Dziefczyny: Magdo, Aniu, Ewo, Tesso, Fusillo, Matyldo, Maryniu!

  baba siem bardzo wzrószyła Waszymi pieńknymi komentarzami i kazała mi Wam serdecznie za nie podzieńkować. Powiem Wam ot siebie, że ona na takom Waszom sympatie fcale nie zasługóje. uwarzam że człowiek który skompi miensa swojej najlepszej pszyjaciułce fcale nie jest dobry. ale ta moja niezby dobra baba tesz czuje siem z Wami zwionzana. ona ma fszystkie Wasze nowe adresy i bendzie do Was zaglondała, na razie incoginto czy jakoś tak podobnie. spróbujcie jom zrozumieć. f pszyszłym roku minie 20 lat jak ona siem w tym internecie rossiadła.To bardzo długo, nawet ja tak długo nie zyjem, a pszeciesz młoda jusz dawno nie jestem. dlatego teras chciała skorzystać z okazji rzeby sprawdzić czy poza sieciom jeszcze jakieś rzycie istnieje. obiecała mi że bendom dluszsze spacery a intenet tylko godzine dziennie i muszem tego dopilnować. no i zobaczymy. morze baba długo na tym odwyku nie wyczyma i wruci do blogowania z podkulonym ogonem a ja z niom? tego nie wie nikt. na razie pozdrawiamy Was obie bardzo bardzo.

  ps. jeszcze muszem od siebie specjalnie pozdrowić Magde, bo my siem najdłużej znamy i lubimy. poza tym pozdrufki dla Quattro, Fionki, Małego, Szilki i Skitusia. hau hau!

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 21:20:21:

  Pani Ewelino, bardzo dziękuję za miłe słowa. mam poczucie winy, że ostatnio zaniedbywałam na blogu Poddąbie, no ale wyszło jak wyszło. również pozdrawiam i życzę jak najlepiej:)

 • cyfrowyja napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/12 21:37:30:

  blogspot czeka na Ciebie. stopazwrotu.blogspot.com/2019/03/jak-przeniosem-blog-z-bloxpl-na-bloggera.html

 • Gość Abulafia napisał(a) z *.centertel.pl komentarz datowany na 2019/03/12 21:52:47:

  Emmo! Panno Cliff! Nie znikajcie. Tak miło się Was czyta (genialna gazetka plażowa) i ogląda przepiękne widoczki z poddąbskiego klifu. Często tu do Was zaglądałam i podczytywałam (podglądałam) wyczekując niecierpliwie kolejnych wpisów. Stworzyłyście takie fajne miejsce w internecie. Zostańcie...

 • veanka napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/13 09:15:26:

  Emmo, dziękuję Ci za to, że byłaś, za Twojego bloga, za klimatyczne zdjęcia.
  Pannie Cliff też dziękuję, bo bez niej, Twój blog byłby niepełny.

 • spirit_of napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/13 09:28:13:

  Mam nadzieje, ze Panna Cliff dopilnuje tego podkulenia ogona u swojej baby, i wróca na bloggera czy inny word!

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/13 13:16:53:

  Cyfrowyja, bardzo dziękuję. to miłe gdy ktoś chce pomóc innym na wirtualnym zakręcie:)

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/13 13:17:54:

  Abulafio, pięknie dziękujemy, będziemy intensywnie myśleć:)

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/13 13:21:27:

  Veanko, dzieńkujemy bardzo razem z babom. ucieszyłam siem, że ktoś muj wkład docenił. baba bez Tfoich pieńknych kwiatkuf żyć nie morze, na pewno bendziemy do Ciebie zaglondać.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/13 13:22:53:

  Spirit_of, obiecujem Ci, że bende nad babom pracować.

 • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/13 14:03:55:

  Panienko Cliff, proszę powiedzieć swojej babie od mojej baby, że już tęskini za twoją babą, ale te dłuższe spacerki to fajna sprawa może być, hau, hau! Te nasze baby to trochę takie uchynięte, przecież wiadomo, że nie siedzi się całymi dniami przed tym świecącym czymś. Ale... to moje zdanie, a baba moja nie słucha.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/13 20:43:03:

  moja baba tesz za Wami teńskni, ale pszeciesz siem tak od razu nie pszyzna że bez internetu jej źle. ja tesz czasem z tego jak muwisz świeconcego korzystam. należem do klubu jamnikuf i mam tam sporo kumpli. wchodzem sobie w nocy jak baba śpi, Ty tesz byś mugł spróbować znaleźć takom grupe z bratnimi duszami.

 • kobietawbarwachjesieni napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/14 08:22:11:

  Dziękuję za to, że byłaś ze mną i z nami wszystkimi w Bloxie przez ten piękny, chociaż zbyt krótki, jak dla mnie, czas. Życzę Ci miłych spacerów z panną Cliff, której podaję swoją łapę, życzę Ci różnych ciekawych dla Ciebie zajęć i wszystkiego, co Ci przyniesie zadowolenie i radość. A gdybyś kiedykolwiek zatęskniła, to czekam na każdy sygnał. Marysia.

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/14 19:28:42:

  Maryniu kochana, ja już za Tobą tęsknię! ale chciałabym przynajmniej spróbować żyć trochę inaczej niż dotychczas. dzięki wielkie za piękne życzenia, ja też życzę Ci, aby wszystko układało Ci się tak jak najbardziej lubisz. z pewnością nie będzie to koniec naszej znajomości, która dla mnie również jest bardzo ważna, bo Ty jesteś bardzo ważna. buziaki:)

 • Gość hermenegiltha es napisał(a) z *.dynamic.chello.pl komentarz datowany na 2019/03/14 19:39:45:

  Szkoda tylko, że ostatnimi czasy żeby obejrzeć zdjęcia Poddąbia, trzeba się było przedzierać przez gąszcz kompulsywnie zamieszczanych memów politycznych (fatalnej jakości). Zgadzam się z ich zasadniczym przesłaniem, ale po nie zawsze można było wejść gdzieś indziej. Dlatego bez żalu żegnam się z pani blogiem

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/14 19:53:24:

  Pani Hermenegiltho, dziękuję za szczerość.
  przykro mi, że Panią zawiodłam.
  no cóż, często się zdarza, ze świat nie spełnia naszych oczekiwań...
  pozdrawiam:)

 • pisia123 napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/14 20:02:01:

  Nie, nie, nie! Nie ma na to mojej zgody! Veto!
  Wdepnęłam przypadkiem na bloga, zaglądałam tam ciekawie, bo zostawiłam w tej maleńkiej nadmorskiej miejscowości moją młodość , która przeminęła z nadmorskim wiatrem ; z dziewczynami z Poddąbia połączyła nas nić sympatii, i teraz mam być porzucona, rzucona w kąt jak niekochana szmaciana lalka, mam być pozbawiona nowinek z mieściny otoczonej przez lasy , mam nieuczestniczyć wirtualnie w spacerach Baby i panny Cliff. Ze swojej strony spełniłam warunki: zaglądałam , czytałam i teraz oczekuję rozwiązania problemu satysfakcjonującego liczną rzeszę czytelników i wielbicieli bloga, a w szczególności mnie.

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/15 13:20:48:


  Pisiu jedyna, najstarsza stażem ( bo przecież nie wiekiem!) komentatorko bloga mego:)
  warunki niewątpliwie spełniałaś, za co bardzo bardzo Ci dziękuję. może coś jeszcze wymyślimy.
  ps. ciekawostka jest taka, że o ile bloga teoretycznie można gdzieś przenieść, to komentarzy niestety nie. podobno do komentarzy nie ma prawa ani bloger ani blox, są one własnością autora. tak czy owak ogromna szkoda, że w kosmos poszybują:(

 • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/15 13:42:02:

  Można przenieść, można!!!! Ja wszystkie przeniosłam, no prawie wszystkie, bo czasem zapominałam wcisnąć "opublikuj"!!!
  Emmaaaaaaaa!!! Nie odchooooooooodź!!!!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/15 20:20:07:

  Ewo, baba muwi że skończysz we wieńźniu, przes te komentaże bo to jest kfestia prawna. i jeszcze Ci powiem, że baba właśnie zaczeła Tfojom ksionszke czytać.

 • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/15 22:21:59:

  Q do Panny Cliff: Panienko Cliff, powiedz swojej babie, że moja baba ją całuje i przytula (mnie też, mnie też i to codziennie), ale się martwi, że twojej babie się ten papier nie spodoba i moja baba będzie musiała się schować ze wstydu. Potem mi zaszczekaj, czy się twojej babie podobała, wiesz, żeby wstydu nie było. Idę chrapać dalej, macham ci ogonem.

 • fusilla napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/16 11:23:55:

  Blox wyraźnie stwierdzał, że jak się przenosisz na wordpressa, to przejdą wpisy i komentarze, a nie przejdą zdjęcia! Tak, że ten! No! :-)))))

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/16 15:08:03:

  Quattro, baba równiesz Was całuje i pszytula . muwi że ksionszka jest śfietna. jak skończy to coś o niej napisze na Waszym blogu, bo ten jusz jest prawie umarty.

 • emma_b napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/16 15:10:42:

  Fusillo, widać są sprzeczne komunikaty.

  pomoc.gazeta.pl/pomoc/7,154322,24470506,zamkniecie-blox-pl-najczesciej-zadawane-pytania-i.html

 • annazadroza napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/18 19:43:22:

  Panienko Cliff!!! To ja Skits. Jesteś mondra dziewczyna i powiedz sfojej Babie, że anka chodzi po domu i straszy. Mów, że straszy tfojom Babe. Nie wiem po co, ale robi tak: uułuu, uułuu i tak ciongle. Oszaleć pszyjdzie, jósz sobie uszy łapami zakrywam i nic. Zrup coś Panienko droga, proszem bardzo!!!

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/19 02:20:44:

  uuuułłłuuu - się niesie od Bałtyku po Adriatyk, a Panienko_Cliffowa Baba na nasze skowyty, skiałczenia i skiałki nadal nieczuła ... och och hauuuuuuuaoauaaauuu

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/19 02:22:20:

  haauuuu :(

 • Gość Szila napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/03/19 06:56:50:

  Cześć Cliffciu, mówiem ci, że Skits jeszcze fszystkiego nie powiedział, anka to jeszcze w nocy wyje. Tak eeemmoooo, eeemmooo, eeemmooo. Zgópiała hyba do końca. Fczoraj Moki od somsiadóf jak ósłyszał to siem dołonczył i wył: ałuuuu, ałuuuu i tak całom noc a potem jeszcze zaczoł Fudżik i Tinki i Bazyl i Kuki i Milka i jeszcze nie wiem kto bo jest kilka nowych. Zrup coś, jak siem to wycie dalej niż do adriatyku rozejdzie to jósz nie wiem co bendzie, hauuuuu. hauuuu...

 • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/19 09:34:00:

  Dziewczyny, jak wy pięknie wyjecie! Q się dołącza. ale tylko kiedy strażacy jadą, ale słychać wyraźnie ...nienkooooo ...iiiiiiiff f f.... A ja razem z nim (tylko ciszej) Emmooooo, zupełnie jak Ania.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/19 19:40:24:

  cześć Skituś! niestety babie się to uuułłuuu bardzo spodobało, muwi że podobnie pószczyk robi. ona siem chciała zapisać na noc suw co to bendzie niedługo ale jusz nie było wolnych miejsc. z babom nic nie zrobiem bo jest gópia i uparta. chyba siem od niej wyprowadzem bo mi w rozwoju osobistym pszeszkadza.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/19 19:44:44:

  Magdusiu, baba czóła i siem bardzo wzrósza tylko jeszcze nie podjeła rzadnej decyzji. szkoda ze nie mogem się do Ciebie pszeprowadzić, na pewno bym miała lepsze życie zTobom, bo miendzy nami jest hemia.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/19 19:49:47:

  Szilko, bardzo Wam tych fszystkich kómpli zazdroszczem i tego wycia tesz. u nasz to tylko mnie słychać na całom wioske, ale ja nie wyje tylko szczekam. pszykro mi ale na baby chumory nic nie poradzem. pozdrufki

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/19 19:55:51:

  Quattro, powiedz swojej Ewie rzeby siem lepiej za pisanie drógiej ksionszki wzieła.
  baba mówi, że jak siem od internetu odkleiła to doba ma tak ze 36 godzin. na razie jej siem to bardzo podoba, ale jestem pewna że kryzys nadciongnie. • e.urlik napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/19 21:34:31:

  Panienko Cliff, Ewa mówi, że już drugą zaczęła ale jej Pan i Władca ciągle przeszkadza bo myśli że jego sprawy są najlepsze, znaczy Pan tak uważa... A przecież wiadomo, że to moje sprawy najważne są, więc chyba nic z tej drugiej (nie wiem co drugiej? kosteczki do gryzienia?) nie będzie. Szkoda kosteczki :-(

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/20 01:34:03:

  youtu.be/hZZBIqZkNTg

  wyć będziem chórem - aaauuuoooouuuuuuuuuuuu

 • Gość Szila i Skits napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/03/20 12:49:27:

  Jakie to wycie piekne było, my siem włonczyliśmy i moze tfoja Baba, kochana Cliffciu siem nad nami zlituje. Wilki som takie ładne co je nam ciotka Magda dała oglondać, że hej! Szczególnie białe wilki siem podobały Szilce.
  Cliffciu kochana my ciem pozdrawiamy, łapki podawamy i czekamy asz kryzys na Babe nadciongnie. Hau hauki:)

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/20 20:29:02:

  baba siem bardzo wzrószyła i muwi, że fszystkie Wasze komentaże o wyciu som códnej urody. wilki tesz códne, a Szilka i Skituś takie utalentowane że to po prostu poezja. no i w tej sytuacji czeba bendzie pomyśleć jak te pszepieńkne utfory liryczne ocalić od wyekspediowania w niebyt przes podły blox...

 • Gość Szila i Skits napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/03/21 09:20:50:

  Cliffciu kochana, anka siem popłakała. Nie wiemy po co ale hyba muwiła,rze ze śmiehu. Co ftym śmiesznego to nie wiemy. wyć pszestała za to siem śmiała tak, rze jósz hyba to wycie lepsiejsze ... My czekamy na kryzys tfojej Baby, morze ci da wiencej mniensa wtedy. anka nas zaczyna odhudzać, bida bedzie...hauuuu....

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/21 21:02:48:

  Ojej, alesz ta Wasza Ania wrarzliwa! ale ja tesz nie wiem co jom tak rosśmieszyło. moja baba skompa i wredna, mienso jak aptekarka mi wydziela. jak jom kryzys dopadnie to zadepeszóje. fspułczuje Wam kochani tego othudzania, to mósi być straszne!

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/23 14:39:44:

  Panienko Cliff, szczeknij co tam słychać ? może jednak Twoja Baba dała się namówić/naszczekać/nawyć - i będzie można Was czytać w jakimś nowym miejscu?
  głaskanka dla Ciebie, Babę też pozdrów
  Magda mmzd
  <*0;ooooo;~~

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/24 21:49:48:

  Magdusiu, to słychać, że ta fstrentna baba pojechała sobie na łykiend do Gdańska, a mnie zostawiła jak jakomś paczke u jednej pani w Słupsku i dopiero teras wruciłyśmy do domu. jestem na tom beszczelnom babe obrarzona i fcale z niom nie gadam wienc chfilowo o rzadnym namawianiu nie ma mowy. pozdrufki dla Ciebie ode mnie i od tej beszczelnej tesz.

 • Gość Szila i Skits napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/03/25 17:28:31:

  Cliffciu, żeczywiście fstrentna jest ta Baba rzeby tak Ciebie zostawić, a fe! Morze znowu siem wytażaj w czymś śmierdzoncym za kare? Mnie Skitsa anka pilnuje bo lubie coś do pyska wzionć a ona mi wycionga, nie da pszełknońć. A ja Szilka nie gniewam siem na nikogo bo anka zdjeńcia wreszcie siem nałóczyła wstawiać i jestem za modelke. Przyjć i zobacz.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/26 12:57:59:

  Skitku, dzieńkóje za podpowieć. u mnie nie tak łatwo cóś mocno śmierdzoncego znaleść ale bendem szókać jeszcze pilniej nisz zwykle. z pyska nigdy nie dam sobie niczego wyciongnonć, tylko szczeżem zemby i warczem jak amstaff. Szilko, ciekawa jestem jak wyglądasz, zaras zajże.

 • czeslawka napisał(a) komentarz datowany na 2019/03/26 21:57:18:

  toż jeszcze chodzi, dlaczego się Panie lenicie? Clif, powiedz coś Pańci, niech się weźmie do roboty:))

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/27 19:22:19:

  Czesłafko, to nie rzadna pańcia tylko zwykła baba, do tego stara i okropnie leniwa. ona muwi rze teras blox działa na ćwierć gwiztka, prawie wszyscy jusz sobie stond poszli i rze nie ma sensu kopać siem z koniem. pozdrufki.

 • Gość mmzd napisał(a) z 93.188.100.* komentarz datowany na 2019/03/31 01:07:44:

  hauuuuuuuuuuuuu ....... !!!!!!!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/03/31 21:00:53:

  alesz Ty pieńknie szczekasz, Magdusiu! może to dlatego miendzy nami jest hemia?

 • Gość mmzd napisał(a) z 93.188.100.* komentarz datowany na 2019/04/01 01:21:31:

  morze bydź hemia, morze bydź fisyka, nafet na matemadyke sie zgodzem z rahónkiem rurzniczkowym, byle byź czenściej głos dawała !
  nosek śliczny całuję !
  Babe pozdruf ( no nieh Jej bedzie)

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/01 21:10:52:

  Ty Magdusiu to masz same zalety, nawet pieskiem códnie piszesz, a baba to fcale nie umie. hentnie bym siem pszeprowadziła do Ciebie, bo już mam dość tej fstrentnej baby. nawet jak cóś sobie znajdem smacznego w lesie to hce mi odebrać, a to pszeciesz moje a nie jej. siem zastanawiam czy jest jakiś żecznik praf psa, który by siem nad mojom kszywdom pohylił.

 • Gość Szila napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/04/02 07:05:37:

  Cliffcia, ty nie szókaj żecznikuf rzadnyh, czymaj te swojom babe hociasz fstrentna morze być hwilami ale jest tfoja. Ja siem błonkałam po lesie sama jedna bez rzarcia rzadnego i mósialm polować rzeby nie umarnońć z głodu to siem bałam i bym nawet takom fstrentnom i hytrom babe hciała sfojom mieć, hauuu. To było strrrasznie okropne. Uwiesz mi. Darój babie wady, nieh sobie ma, byle dała rzarełko i ciepłe spanie i pogłaskała od blogowyh ciotek rurznyh , hau hauki!!!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/03 23:33:36:

  Szilko, smótne strasznie te Tfoje błonkanie po lesie było, ale ja tesz szczenśliwego dzieciństfa nie miałam. zanim do baby trafiłam to pszes puł roku po kolei w czterech domach byłam. nie chcieli mnie, bo gryzłam rużne rzeczy i lódzi tesz gryzłam. morze masz i racje rze jusz za puźno na zmiany i muszem jakoś z tom babom wyczymać. pozdrufki dla Ani, Ciebie i Skitusia.

 • fusilla napisał(a) komentarz datowany na 2019/04/05 20:58:50:

  Dziewczyny!
  Kocham Was!
  Miłością absolutną@!
  Naprawde! To, co robicie, aby wyrazić myśli i reakcje Waszych Ulubieńców, to Mistrzostwo Świata!
  Jesteście de`BEST!!!!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/06 18:28:54:

  Fusillo, baba cały czas tkfi w barłogu, a kłamie że w duł jakiś fpadła. kazała mi napisać, że najpszyjemniejsze co jom w tym dole spotkało to Tfój komentasz. bóziaki od nas obu.

 • fusilla napisał(a) komentarz datowany na 2019/04/06 21:10:14:

  Panno Cliff przemiła!
  Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wiadomość o Twojej Pani! Oby ta jej przyjemność skończyła się założeniem nowej miejscówki ku radości nas Wszystkich! :-)))

 • annazadroza napisał(a) komentarz datowany na 2019/04/08 07:22:43:

  Tu Skits! Cliffciu droga i pszemiła powiec sfojej babie rzeby z doła czy barłoga wylazła bo siem dziejom żeczy rurzne i kto je komętowć ma jak nie tfoja baba? Nikt tak nie ómie. Morze ona fstrentna i hytra ale zdolna bestyja jak żadko siem zdaża. Hau! A Szilka powiedział, rze jak anka baby nie morze czytać to sfoje włosy ze łba rwie (nie wiemy po co), rze jej tak smutno. Nawet jej hcieliśmy dać sztócznom kość, rzeby sobie pogryzła ale nie hciała. Za lódziami nie trafisz. No to czymaj łapkem na pólsie Cliffciu kohana, hau hauki, pozdrawiamy ciebie i babe tesz. Opiekój siem niom, rzeby na koty nie zeszła.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/09 22:11:50:

  Skitku i Szilciu powieccie Ani, że bardzo babe pszecenia. zresztom to Ania pisze ksionszki a nie baba, wienc wiadomo kto ładnie pisze. to śfienta prawda że za lódziami nie trafisz, dlatego muj fpłyf na babe nie jest zbyt dórzy. ale nigdy bym nie dopóściła rzeby ona na koty zeszła, bo jusz niżej to chyba upaść nie morzna. pozdrufki dla Ani i dal Was od nas dwuch.

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/04/12 17:24:08:

  Zaglądam z nadzieją na dobre wieści !!!
  serdeczności !!!

 • Gość Szila i Skits napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/04/12 18:10:22:

  Cliffciu kohana! Anka muwi, rze ksionrzek nie pisze tylko dyrdymałki bo na ksionszki to jósz za stara jest, jakby za młodó pisała to ci innego. Ale nie mogła bo mósiała siem zajońć horym dzieckiem jak siem urodziło. I dobże siem stało bo morze by nas do siebie nie wzieła? Morze by jej odbiło? Ktusz to morze wiedzieć? A Ty nie muf, rze fpływu nie masz na babe. Na pewno znajdziesz jakiś sposup, rzeby jom wyciongnońć z tego barłoga. Morze jakiś sóplement diety jej kóp, takie rurzne pokazujom i reklamójom, babie morze pomorze? Ciotki Ciebie głaskajom i rzyczom, rzeby baba wyszła jósz z doła. Hau hauki, łapka i pozdruf babe, a nósz siem wzruszy naszom i anki i magdy tensknotom?

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/13 21:49:11:

  Magdusiu, muwiom rze brak wieści to dobre wieści, bóziaczki ode mnie i baby.

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/13 21:55:02:

  Szilko i Skitku, no co ta Ania wygadóje, pszeciesz pisarz nie mósi być młody, a ona nie jest fcale stara tylko dojżała. baba jusz wyszła z dola i nieustajonco siem wzrósza, że jeszcze o niej pamientacie. pozdrawiamy Was serdecznie!

 • Gość napisał(a) z *.chojnet.pl komentarz datowany na 2019/04/15 14:59:50:

  Cliffuniu Kochana, to Ty jej weż i przypominajm cięgiem i cięgiem, że my tu wzdychamy i pamiętamy i niech w końcu da się uprosić i dołączy do nas!\Pozdrawianki i drapanko popod bródkiem!

 • mmzd napisał(a) komentarz datowany na 2019/04/16 01:26:08:

  Ech ..... wzdech .....

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/17 11:59:52:

  Fusillo, nasza kochana somsiadko pomorska znad pieńknego jeziora! no jasne, że ciengiem pszypominam. dzieńki za mizianki, pozdrawiamy wiosennie!

 • Gość Panna Cliff napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2019/04/17 12:01:17:

  Magdusiu, ja tesz do Ciebie wzdycham, zresztom nieustajonco. bóziakuf moc!

 • Gość Szila i Skits napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2019/04/17 18:45:37:

  Cliffciu kohana nasza! My siem radójemy, rze pracójesz nad babom intensywnie. Tak czeba, rzeby znowósz do barłoga nie wpełzła spowrotem. Zaras zamknom bloksa na jament i bendzie płacz i zgżytanie zembuf. Widzisz, rze ciotki blogowe ciongle pamientajom i hcom dalej siem s tobom spotykać a jak baba zniknie to ciem zabieże ze sobom i jak ciem znajdziemy? Hauuuu... I jeszcze zrup coś z tym dołem rzeby baba znowósz nie fpadła do niego. Zasyp morze czymś. Skitek muwi, rzeby śmierdzoncym bo lódzie tego nie lóbiom (gópie som) to siem nie zblirzy do niego spowrotem. Hau hauki i łapka, aha, i pszytól siem do baby, morze jom zmienkczysz? Pa pa, pozdrufki dla baby tesz, hauuu...

Dodaj komentarz