klif on-line

Wpis

środa, 14 stycznia 2015

moje prawa psa

       dzień dobry, to ja, Cliff. pszyszłam siem wyżalić, bo żle mi siem ten rok zaczoł. właściwie to bardziej nisz wyżalić chciałam publicznie zaprotestować pszeciwko łamaniu moich praw osobistych w tym prawa do wytarzania sie w czym mi siem najwiencej podoba. ale opowiem od poczontku. znalazłam sobie na plaży coś przepieńknie pachnącego niezbyt śwezom rybom i starannie siem tym naperfumowałam. jusz dawno tak wyraziście nie pachniałam wienc byłam z siebie bardzo dumna. niestety moja radość długo nie trfała. ta podła baba zaraz po powrocie do domu wykompała mnie w jakimś obrzydliwym szamponie. żebym siem poczuła całkiem ubezwłasnowolniona to mi jeszcze założyła kaganiec. tszy razy mnie namydlila tym paskudztwem i teraz śmierdzem po prostu nie do wytszymania. w dodatku jestem za kare wyprowadzana na smyczy, ciekawe ile ta kara potrfa. obraziłam siem na babe i udajem że jej nie znam. idziemy niby razem, ale każda na swoim końcu smyczy i w ogóle ze sobom nie rozmawiamy. rozważałam jeszcze głodówke protestacyjnom, ale że bardzo lubie zjeść to po namysle zrezygnowałam.

       obłuda baby jest dla mnie nie do pszyjencia. ona na co dzień ma pełnom gembe frazesuf o prawach zwierzont, ciongle jakieś petycje prozwierzence podpisuje, że siem tak niby nad losem zwieront pochyla. a tymczasem moje różne prawa nie som przez niom w ogóle respektowane. to ja jusz wole jak ktoś nie udaje wielkiego pszyjaciela zwierzont, tylko mówi fprost, że my zwierzenta żadnych praw nie mamy. mam na myśli pana Tomasza Terlikowskiego, który tak właśnie niedawno powiedział. on za te wypowiedź dostał podobno od Towarzystw Opieki nad Zwierzentami tytuł Osła Roku 2014, ale ja osobiście bym mu wybaczyła, bo wolem szczerość nisz obłude. pan Tomasz jest bardzo upszejmy i ładnie siem uśmiecha. poza tym chociaż jest bardzo wykształcony to najczenściej sie wypowiada jakby był niepełnosprawny umysłowo i za to go lubiem. pszeczytałam że jest tesz dyrektorem telewizji, a ja czujem, że drzemie we mnie wielka osobowość telewizyjna. pomyślałam sobie, że może bym mogła w tej jego telewizji poprowadzić program dla psuf, oczywiście psuf prawicowych, choć niekoniecznie fundamentalistuf. jusz sie nawet zbierałam żeby do pana Tomasza napisać i sie zapytać, czy bym mogła siem do niego pszeprowadzić, ale postanowiłam sie poradzić Olympii. ona jest młoda i o niebo nowocześniejsza nisz baba, a poza tym dobrze mi życzy. niestety Olympia nie miała dla mnie dobrych wiadomości. powiedziała, że na fejsbuku jest taka organizacja polityczna, do której ona tesz należy, nazywa się ta organizacja Ruch Wy....dolenia Terlika w Kosmos. jest jusz ich w tym Ruchu prawie 8 tysiency i może niedługo uda im sie osiongnonć cel statutowy. no skoro tak siem sprawy majom, to może jednak zostane na razie w Poddąbiu. w kosmos to nawet z upszejmym panem Terlikiem bym jednak polecieć nie chciała.

       ale z babom nie mam zamiaru sie pogodzić. ona mi nie ma prawa narzucać czym ja mam pachnieć również dlatego, że siem kompletnie nie zna na zapachach. człowiek ma tylko czterdzieści milionów komórek węchowych a pies asz miliard. no to chyba oczywiste kto siem lepiej zna?!

 

 Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
emma_b
Czas publikacji:
środa, 14 stycznia 2015 16:20

Polecane wpisy

 • pożegnanie z bloxem

  ponieważ nie wszyscy czytają komentarze postanowiłam podać tę informację we wpisie. poza tym wypadałoby też podziękować i się pożegnać. platforma blogowa Blo

 • dobranoc

  dobranoc Żadnych obowiązków. Nie muszę być głęboki. Nie muszę być artystycznie wspaniały. Ani podniosły. Ani budujący. Wędruję sobie. Powiadam: "Goniłeś, No to

 • gazetka plażowa nr 11/2019

                                               

Komentarze

Dodaj komentarz

 • miastowa_z_musu napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/14 18:32:07:

  Cieszę się, że cię Olympia uświadomiła i że podałaś nazwę tej organizacji politycznej na fb. Już tam lecę, albowiem bo ponieważ nóż mi siem w kieszeni otwiera jak słyszę to nazwisko.

 • luna.brr napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/14 21:59:50:

  Dobry masz Cliff charakter, jeśli starasz się niepełnosprawnego umysłowo TT zrozumieć i zaakceptować. Niestety obawiam się, że tajemnicza Olympia wraz z prężną organizacją na fb mają rację. Co tam telewizja, jak masz taki wspaniały węch, to się zatrudnij przy produkcji perfum, na pewno będziesz sporą kaskę trzepać.

 • czeslawka napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/14 22:31:42:

  stanę w obronie osła, co wy macie do tego sympatycznego zwierzęcia, by rozdawać jego tytuł na lewo i prawo, no, bardziej na prawo. To nie jest miłe dla osła, droga Cliff, niestety.
  Trzeba by coś w tej sprawie wreszcie zrobić.

 • pisia123 napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/14 23:51:42:

  Myślę Cilff, że ty sie swojej baby trzymaj, która jaka jest, taka jest, zła nie jest, gorsze bywają - masz ciepło, sucho i syto, a o panu Terlikowskim , to różnie gadają , ponoć nawet grosza do puszki na dzieci i seniorów nie wrzucił, to by na zwierzę jeszcze mniej dał ....

 • damakier1 napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/15 10:49:10:

  Nie mam pojęcia, co te baby takiego mają, że jak tylko się pies pięknie uperfumuje zaraz do wanny go wsadzają. Ja też niedawno w pięknie rozmaźniętym szczurze się wytarzałam i zaraz mnie moja pod prysznic wsadziła. Ale wybaczyłam jej i Tobie też radzę swojej wybaczyć, bo bez zapachu się przetrzyma, a z pustym brzuchem już nie.
  Na polityce to ja się nie znam, ale od pana Terlikowskiego radzę Ci się trzymać z daleka, bo czytałam w "Polityce" felieton pani Joanny Podgórskiej "Nikt nie chciałby być psem Terlikowskiego" i to jest szczera prawda.

  To pisałam ja - Wrona.
  wwwtrembil.blox.pl/resource/211014b.jpg

 • cliff_z_poddabia napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/15 18:26:34:

  pieńknie wszystkim dzieńkuje za komentarze i rady. a najwiencej Wronce, chociaż siem mocno zdziwiłam,, że i Dama potrafi być taka brutalna. uperfumowanie w szczurze musiało dać wspaniały efekt, bardzo Ci Wronko fspółczuje straty. ja myślem, ze te baby nam po prostu zazdroszczom, bo ich perfumy w porównaniu z naszymi som kompletnie nic nie warte.

 • krewetka47 napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/15 21:09:30:

  Dobrze kombinujesz Cliff: nasze perfumy przy Waszych perfumach są absolutnie do doopy. I niech cię Pan Bóg broni przed Al-Terlikiem!!!

 • cliff_z_poddabia napisał(a) komentarz datowany na 2015/01/15 22:14:22:

  ciesze siem Krewetko, że mi przyznajesz racjem. co Wy z tym Terlikiem, pszeciesz ja żartowałam tylko

Dodaj komentarz