klif on-line

Wpis

piątek, 16 marca 2012

ferajna z podwórka w Głownie

może najpierw pokażę Szopka. to szczęśliwy pies Damykier1 prowadzący spokojne, dostatnie życie w otoczeniu innych domowych zwierzaków i swoich kochających domowników ludzkich. nie lubię określenia właściciel psa, chyba tylko rzecz może mieć swojego właściciela.

kursor pojawia się u góry tak więc wszystko będzie w odwrotnej kolejności. naturalnie kiedyś się poprawi. na przykład jak Brezly zrealizuje moją prośbę o materiały naukowe dostarczone drogą pocztową.

Dama nazwała tę rasę: zachodniopomorski owczarek podwórkowy. ładnie, tyle że to rasa popularna w całej Polsce. Głowno leży w woj.łódzkim, a ile tych piesków spotkac można tylko na jednym, jedynym podwórku!!! w sumie chyba osiem, chociaż trzy z nich nie mają zdjęcia więc albo to przeoczenie albo pieski zostały już adoptowane.

chyba zatem można powiedzieć, że to jest środkowoeuropejski owczarek podwórkowy, nie sądzisz, Damo?

a oto pieski z Głowna: (Szopek sportretowany sam i Szopek z kotami zamknie tę galerię)

piesek z serduszkiem oznacza adopcję wirtualną, a ta oznacza jedynie dokarmianie zwierzaka. osoba, która decyduje się na adopcję wirtualną przyjmuje do wiadomości, że pies może być w każdej chwili oddany do realnej adopcji. czeka na nią sporo psów i kotów nie tylko z tego podwórka. można też wpłacić 1% podatku na to schronisko.

jak juz kiedyś napisałam nigdy w życiu nie byłam w Głownie, ale jestem z tym schroniskiem związana emocjonalnie. dlatego każda osoba, która czyta mój blog i zechce adoptowac wirtualnie albo realnie zwierzaka lub przekaże 1% podatku na to schronisko może spędzić w moim domu na klifie bezpłatny weekend poza ścisłym sezonem wakacyjnym. zaproszę każdego, kto zechce coś dla tych biednych zwierzaków zrobić. termin adopcji lub wpłaty 1% dwa tygodnie, jesli ktoś chce do mnie na klif przyjechać. czekam zatem:)

          Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
emma_b
Czas publikacji:
piątek, 16 marca 2012 13:56

Polecane wpisy

 • inne oblicze klifu

  doszłam do wniosku, zresztą nie po raz pierwszy, że okropna baba ze mnie. włóczę się po klifie i fotografuję jak jakiś likwidator szkód. a potem wrzucam te ponu

 • biedny klif

  klif, po jesiennozimowych sztormach i wichurach, wydaje się w tym roku silniej doświadczony niż w latach ubiegłych wiosna u nas dość chłodna

 • morze po raz pierwszy

  całkiem przypadkiem weszłam kiedyś na tę stronę. a może nie tak całkiem przypadkiem? chyba zaintrygowało mnie coś w rodzaju reklamy na Facebooku. "Co mi daje po

Komentarze

Dodaj komentarz

 • damakier1 napisał(a) komentarz datowany na 2012/03/16 14:36:27:

  Szopek bardzo się ucieszył, że jest sławny i gości na Twym blogu. Dodam tylko, że ten rudy ogon, to ogon Kubusia, którego już nie ma, a biały kot to Zima, przybrany synek Kubusia.
  O całej trójce mozna przeczytac na blogu o Wronie i innych zwierzakach.

Dodaj komentarz